Ceník

Prkna

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Prkna SM kalibrovaná24x100 mm4 m9.300,0011.253,0089,28108,03
Prkna SM kalibrovaná 24x120 mm4 m9.300,0011.253,00107,14129,64
Prkna SM kalibrovaná 24x140 mm4 m9.300,0011.253,00124,99151,24
Prkna SM netříděná25 mm3 ; 5 m8.500,0010.285,00

SM řezivo

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
Fošny - 30/160 ; 50/160 ; 50/100 ; 50/2004 m9.500,0011.495,00
Hranoly - 80/80 ; 100/100 ; 120/120 ; 140/140 4 m9.500,0011.495,00
Hranoly 80/100 ; 80/160 ; 100/120 ; 100/140 ; 100/160 ; 120/1604 m9.500,0011.495,00
Hranoly - 100/100 ; 120/120 ; 140/1405 m9.500,0011.495,00
Hranoly - 80/160 ; 100/140 ; 100/160 ; 120/160 5 m9.500,0011.495,00
Atypické rozměry (řezané na zakázku)*m3od12.500,0015.125,00

Střešní latě

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Latě SM impregnované30x50 mm4 m17,5021,1870,0084,70
Latě SM impregnované40x60 mm4 m26,5032,07106,00128,26

SM Plotovky (sušený hoblovaný materiál)

Název RozměrDélka cena (Kč) / bmcena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Plotovka SM18x82 mm4 m32,0038,72128,00154,88
Plotovka SM18x110 mm4 m42,0050,82168,00203,28
Plotovka SM19x140 mm4 m54,0065,34216,00261,36
Plotovka SM27x130 mm4 m75,0090,75300,00363,00
KVH hranoly NSi40x60 mm4 m47,2557,17189,00228,69
KVH hranoly NSi40x80 mm3 m63,3376,63190,00229,90
KVH hranoly NSi40x80 mm4 m63,3376,63254,00307,34
Plotový držák 630/400105,00127,05
Plotový držák koncový80,0096,80

Palubky obkladové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Palubka SM AB klasik12x96 mm3 ; 4,2 m265,00320,65
Palubka SM AB klasik15x121 mm4 m315,00381,15
Palubka SM AB klasik 19x121 mm4 m375,00453,75
Palubka SM AB klasik 20x146 mm4 m385,00465,85
Palubka SM AB softline14x121 mm4,2 m295,00356,95
Palubka SM Srubovka (na objednání)21x120 mm4,2 m ; 5,1m415,00502,15
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm66,1179,99
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm74,3890,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm82,6499,99
Podkladový hranol pod palubky52/08 mm2400mm66,1179,99
Spona k palubkám c3 pro palubky 12 mm5-7,5 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c4 pro palubky 14 a 15 mm2-4 m2100 ks47,1957,10
Spona k palubkám c5 pro palubky 19 mm2-4 m280 ks47,1957,10

Palubky podlahové

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2
bez DPH s DPH
Podlahovka SM AB ( skladem )28x146 mm4 m550,00665,50
Podlahovka BO AB (na objednávku)28x146 mm4,2 a 5,1 m570,00689,70
Podlahovka SM (na objednávku)19x121 mm4 a 5 m420,00508,20
Podlahovka SM AB (na objednávku)28x146 mm5(5,1) m570,00689,70

OSB desky

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
OSB 3N - 4PD12x625 mm2,5 m170,00205,70265,63321,41
OSB 3N - 4PD15x625 mm2,5 m210,00254,10328,13397,04
OSB 3N - 4PD 18x625 mm2,5 m250,00302,50390,63472,66
OSB 3N - 4PD 22x625 mm2,5 m310,00375,10484,38586,10
OSB 3N - 4PD 25x625 mm2,5 m399,00482,79623,44754,36

Terasové dílce

Název RozměrDélka cena (Kč) / m2cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH bez DPH s DPH
Borovice tlakově impregnovaná (hnědá) skladem26/1464 m760,00919,60443,84537,05
Borovice*26/1464 m0,000,00
Modřín sibiřský skladem27/1434 m930,001.125,30531,96643,67
Modřín slezský*24/1364 m0,000,00
Podkladový hranol modřín skladem40 x 704 m0,000,00340,00411,40
Terasový vrut kalený nerez C5600,000,005,967,21

KVH hranoly NSi

Název RozměrDélka cena (Kč) / m3
bez DPH s DPH
KVH hranoly NSiNa poptánícena od16.400,0019.844,00

Lišty

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Lišta ´´L´´14/20 mm2400mm66,1280,01
Lišta ´´L´´14/30 mm2400mm74,3890,00
Lišta ´´L´´14/40 mm2400mm78,5195,00
Lišta krycí20/04 mm2400mm53,7164,99
Lišta krycí25/04 mm2400mm57,8670,01
Lišta krycí34/04 mm2400mm57,8570,00
Lišta krycí34/08 mm2400mm66,1179,99
Lišta krycí44/05 mm2400mm70,2484,99
Lišta krycí44/08 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnější21/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější30/21 mm2400mm74,3890,00
Lišta rohová vnější30/30 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnější40/21 mm2400mm90,90109,99
Lišta rohová vnější40/40 mm2400mm95,04115,00
Lišta rohová vnější52/52 mm2400mm181,81219,99
Lišta rohová vnější Masiv34/34 mm2400mm185,95225,00
Lišta rohová vnější Masiv52/52 mm2400mm231,40279,99
Lišta rohová vnější Masiv70/70 mm2400mm318,18385,00
Lišta rohová vnitřní14/14 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnitřní15/15 mm2400mm70,2484,99
Lišta rohová vnitřní17/10 mm2400mm57,8570,00
Lišta rohová vnitřní20/20 mm2400mm95,04115,00
Lišta rohová vnitřní25/18 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnitřní25/25 mm2400mm82,6499,99
Lišta rohová vnitřní27/10 mm2400mm66,1179,99
Lišta rohová vnitřní29/29 mm2400mm95,04115,00
Lišta rohová vnitřní37/10 mm2400mm82,6499,99
Podkladový hranol pod palubky25/18 mm2400mm66,1179,99
Podkladový hranol pod palubky32/25 mm2400mm74,3890,00
Podkladový hranol pod palubky42/25 mm2400mm82,6499,99
Podkladový hranol pod palubky52/08 mm2400mm66,1179,99
Tyče k rajčatům18/18 mm1500mm24,7930,00
Tyče k rajčatům18/18 mm2000mm33,0640,00

Tyče k rajčatům

Název RozměrDélka cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Tyče k rajčatům18/18 mm2000mm33,0640,00
Tyče k rajčatům18/18 mm1500mm24,7930,00

Doplňkové zboží

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
Kladivo dřevěná rukojeť 500gr109,00131,89
Kladivo tesařské celokov270,00326,70
Metr svinovací ASSIST 10m110,00133,10
Metr svinovací ASSIST 5,0m50,0060,50
Metr svinovací ASSIST 7,5m86,00104,06
Odlamovací nůž ASSIST 18mm69,0083,49
Pás upínací s ráčnou 1,5T195,00235,95
Pás upínací s ráčnou 200 Kg Hobby69,0083,49
Pila ruční 400mm97,00117,37
Rukavice Pigeon Kůže69,0083,49
Rukavice Winsi reflex zimní75,0090,75
Tesařská tužka 4,004,84

Hřebíky

Název Rozměr cena (Kč) / krab.
bez DPH s DPH
Hřebík stavební 1 Kg50-120 mm61,9875,00
Hřebík stavební 5 Kg50-120 mm268,60325,01
Hřebík stavební 1 Kg150-280 mm66,1280,01
Hřebík stavební 5 Kg150-280 mm276,86335,00
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,6 x 32mm135,00163,35
Hřebík kolářský zinek 1 kg1,8 x 40mm149,00180,29

Chemické kotvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
RAPI-TEC300 ml318,18385,00
AKCE - při odběru 5 ks cena za 1 ks300 ml289,26350,00

Služby

Název Rozměr cena (Kč) / bm
bez DPH s DPH
Zakrácení řeziva (za deště a mrazu nelze) ; momentálně mimo provoz1 řez10,0012,10
Zakrácení řeziva na přesno *1 řez20,0024,20
Impregnace řeziva *1m31.500,001.815,00
Hoblování řeziva *1m34.000,004.840,00
Fázování dřeva (sražení hran) *1 bm10,0012,10

Vruty HPM TEC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
Vrut HBS3,030-450,000,00
Vrut HBS3,525-500,000,00
Vrut HBS4,030-700,000,00
Vrut HBS4,540-800,000,00
Vrut HBS5,040-1200,000,00
Vrut HBS6,050-2000,000,00
Vrut HBS8,060-3000,000,00
Vrut SK6,060-1400,000,00
Vrut SK8,060-3000,000,00

Ochrana řeziva

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dřevosan hnědý1l161,16195,00
Dřevosan zelený1l161,16195,00
Dřevosan čirý1l161,16195,00
Dřevosan hnědý5l785,12950,00
Dřevosan zelený5l785,12950,00

Stavební chemie 44u

Název Rozměr cena (Kč) / ks
bez DPH s DPH
44u lepící GUN 750125,00150,00
44u montážní pěna 500ml78,0093,60
44u montážní pěna 750ml95,00114,00
44u montážní pěna GUN 750ml104,00124,80
44u montážní pěna Nízko expanzní GUN 750ml117,00140,40
44u montážní pěna zimní 750ml104,00124,80

OSMO olej, barvy

Název Rozměr cena (Kč) / bal.
bez DPH s DPH
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)0,75l898,001.086,58
Dekorační vosk - transparentní odstíny (na objednání)2,5l2.711,003.280,31
Jednorázová lazura HSplus 0,75l1.008,001.219,68
Jednorázová lazura HSplus2,5l3.048,003.688,08
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)0,75l1.070,001.294,70
Krycí barva na dřevo - bílá na okna (na objednání)2,5l3.225,003.902,25
Ochranná olejová lazura0,75l853,001.032,13
Ochranná olejová lazura2,5l2.570,003.109,70
Selkská barva (na objednání)0,75l907,001.097,47
Selkská barva (na objednání)2,5l2.738,003.312,98
Terasové oleje0,75l755,00913,55
Terasové oleje2,5l2.016,002.439,36
Top olej pro kuchyňské pracovní desky0,5l674,00815,54
Tvrdý voskový olej0,75l949,001.148,29
Tvrdý voskový olej2,5l2.861,003.461,81

Brikety BIOMAC

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
ENERGO HARD Market ; tvrdé dřevo 90 mm, válcové10 kg 129,57149,01
Brikety momentálně nerozvážíme, pouze vlastní odvoz0,000,00
RUF HARD ; tvrdé dřevo hranaté10 kg 129,57149,01
Podpalovače SVITR ; Ekologický podpalovač z přírodního materiálu40 ks106,61129,00
Dřevěné uhlí z tvrdého dřeva2,5 kg73,5589,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks206,61250,00

Pelety BIOMAC (ceny platné od 1.11.2022)

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
PELETY BIOMAC TOP A1 - smrkové světlé Ø 6 mm 6 mm15 kg207,83239,00
Pelety momentálně nezavážíme, pouze vlastní odvoz !!!6 mm0,000,00
Záloha na paletu (vratná)1 ks206,61250,00

Palivové dřevo (aktualizováno 22.11.2022)

Název RozměrDélka cena (Kč) /
bez DPH s DPH
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS33 cm2.600,002.990,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS25 cm2.773,913.190,00
štípané dřevo T-MIX *1 PRMS50 cm2.600,002.990,00
Pytel - štípaný Buk suché (vhodné k odvozu osobním vozem) skladem0,042 PRMR33 cm 304,35350,00
pytel štípaný Buk čerstvé (vhodné k odvozu vozem) skladem0,042 PRMR33 cm 278,26320,00
pytel štípaný měkké čerstvé (vhodné k odvozu vozem) skladem0,042 PRMR33 cm 243,48280,00
pytel štípaný měkké suché (vhodné k odvozu vozem) skladem0,042 PRMR33 cm 260,87300,00
T-Mix Big-Bag * (pouze vlastní odvoz)1 PRMS33 cm2.600,002.990,00
Záloha Big-Bag (vratná)1 ks247,93300,00
Závoz kontejneremaž 12 PRMSod400,00484,00